Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak pomoci

O vhodnosti konkrétního daru se, prosím, vždy poraďte s pracovníky útulku (tel: 466 610 530), aby Vaše pomoc byla co nejpřínosnější. Kdykoliv také lze navštívit prodejnu Veterinární kliniky Pardubice a zakoupit a zanechat Váš dar přímo na místě.

 

Pes - piškoty, granule, konzervy, pelíšky, vodítka, obojky, šampony

Kočka -  kočkolit, konzervy, kapsičky, granule

Pokud chcete pro zvířátka přispět granulemi, vyvarujte se, prosím, levným granulím ze supermarketů, pejsci i kočičky po nich mají zažívací problémy a více jim uškodí než pohomohou. Proto je nejlepší se nejdříve poradit přímo v útulku nebo na prodejně, aby byli mazlíčci s Vaším výběrem co nejspokojenější :) Moc děkujeme!!!


Finanční pomoc
Vzhledem k tomu, že 60% finanční zátěže spojené s provozováním útulku hradí přímo Veterinární klinika Pardubice, pomáháte útulku i tím, že se zdravotními problémy svého zvířátka navštěvujete právě Veterinární kliniku. Část každého výdělku Veterinární kliniky putuje na provoz útulku. Pokud chcete podpořit útulek finančním darem přímo, je možné tak po domluvě učinit buď přímo na místě, nebo zasláním finančních prostředků na náš účet ČBÚ: 219402143/0600 (pro podrobnosti prosím kontaktujte útulek tel:466 610 530).